Наші роботи

Наші роботи

Палітра кольорів ОДСП

В даному розділі представлена ​​лише невелика частина наших проектів. Географія успішно виконаних проектів охоплює практично всю територію України. У нас замовляють меблі, як прості люди, так і підприємства різних галузей діяльності. Ми виробляємо, як стандартні меблі, так і виконуємо індивідуальні закази.Все представлені фотографії, як ви можете бачити, зроблені на об’єктах збірки без застосування графічних редакторів. Спектр наших проектів воістину вражає, ми виготовляємо:

  • кухні;
  • передпокої;
  • шафи купе;
  • стелажі;
  • столи;
  • тумби;
  • торгові меблі;
  • нестандартні меблі, створену під Ваші потреби.

Наша продукція виготовляється на новітньому обладнанні  Німеччини, що дозволяє домогтися відмінної якості виробів. Для виробництва меблів ми використовуємо тільки якісних постачальників вихідних матеріалів. Ми співпрацюємо з передовими виробниками плитних матеріалів в Україні: Swisspan, KronospanEgger. Це дозволяє створювати меблі в будь-якому стилі і на будь-який смак: від нестаріючої класики до сучасного модерну або “лофт”. Команда наших досвідчених дизайнерів допоможе не загубитися в цьому різноманітті і підберуть той стиль меблів, який підійде саме Вам. Вся наша продукція сертифікована і відповідаємо всім санітарно гігієнічним нормам. Ви можете не турбуватися про своє здоров’я, використовуючи нашу меблі. Клас емісії використовуваних матеріалів відповідає E-1, тому наша продукція поставляється в дошкільні та лікувальні установи України.

Крім готових меблів ми надаємо весь спектр виробничих послуг. У нас ви можете замовит розпил ДСП, поклейку крайки, присадку отворів, фрезерування деталей. Також у нас є скляний цех, де ми здійснюємо поклейку фотодруку, нанесення піскоструминної обробки, порізку скла. Ми володіємо повним завершенням виробничим циклом, тому вартість наших виробів Вас приємно здивує.

Меблева фабрика “Мебельстрой”

Наша меблева фабрика знаходиться в місті Покровск, Донецької області. Ми реалізуємо нашу продукцію по всій території України. Тому, якщо Ви хочете купити і замовити корпусні меблі, наша компанія-це те, що Вам потрібно. Прекрасна якість виготовлення, наявність власного виробництва, низькі ціни і швидкі терміни поставки. Всі ці риси дозволяють нашій компанії вже багато років приносити радість і задовольняти всі потреби наших клієнтів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!